HAMMADDE

Ana Sayfa | Hammadde

HAMMADDE TEMİNİ

Üretimini gerçekleştirdiğimiz çam peleti biyoenerji kaynaklarının içerisinde yer almaktadır ve ısınmanın yanı sıra sanayi amaçlı olarak da kullanılmaktadır. %100 çam tortularından ürettiğimiz çam peletlerimiz hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Piyasada maliyeti düşürmek için içerisine mdf gibi kimyasal maddeler karıştırılarak üretilen ve düşük fiyatlara satılan peletler bulunmaktadır. Bu peletlere dikkat edilmesi, alınacak verim ve enerjide doğallığın korunması açısından önemlidir.

Kimyasal pelet ürünlerinin kullanılması çevre kirliliğine yol açarken, pelet cihazlarınızın da yakma sistemlerini eritir ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olur. Aynı zamanda %100 çam peletinden alınan yüksek kalorili ısı kimyasal karıştırılmış pelet ürünlerinden alınamamaktadır.

Nok Pelet olarak özenle ürettiğimiz çam peletlerimizi saatte 5 ton üretim kapasitemizin bulunduğu fabrikamızda üretmekteyiz. Hammadde olarak çam ağaçlarından elde edilen tortular ve talaşlar kullanmaktayız. Çam peletinde hammadde olarak doğal atıkların kullanılması ve içerisine zararlı kimyasal madde karıştırılmadan üretilmesi peletin doğaya zararsız bir yakıt olmasını sağlamaktadır.

Hammadde Üretim

ÜSTÜN KALİTELİ HAMMADDE

Image

İŞ SÜRECİMİZ

Siparişlerinizi ihtiyacınız olan zamanda sizlere teslim edebilmek adına planlı bir şekilde hammadde temini, üretim ve teslimat süreçlerini yürütüyoruz.

Image
Hammadde Temini

En kaliteli ürünleri üretmek için, en seçkin hammaddeleri temin ediyoruz.

Devamını gör
Image
Üretim

Gelişmiş üretim bandında en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

Devamını gör
Image
Sevkiyat

Geniş dağıtım ağımız ile dünyanın her yerine siparişlerinizi ulaştırıyoruz.

Devamını gör
    Tüm Hakları Saklıdır. ©2023 | nokpelet.com

      Nok Pelet bir Nok Grup markasıdır.